Fotografie – Nové prostory, ateliér

Náš malý domácí ateliér je konečně hotový! Lépe tu radost asi nelze vyjádřit. Už jsou to tři roky, kdy jsme změnili místo pobytu a já jsem tím přišel o prostory na focení a realizaci mých projektů. Díky tomu jsem při své činnosti musel spoléhat téměř výhradně na exteriéry, zajímavé interiéry, nebo pronájmy ateliérů, kde se občas vyskytnou nějaké ty komplikace. Už nějakou dobu jsem si kvůli tomu pohrával s myšlenkou, vybudovat malý ateliér přímo u nás doma. Místo, kde bych se mohl vyřádit dle potřeby. Shodou okolností se před třemi týdny naskytla příležitost, tento nápad realizovat a tak jsme se do toho s mou milovanou manželkou statečně pustili…

Co vše bylo potřeba udělat a jak to celé probíhalo?
Celá přestavba byla náročná především časově. V místnosti, kde jsme ateliér začali budovat, neproběhla od našeho nastěhování žádná údržba a podle toho to také vypadalo. V první řadě bylo potřeba celé prostory vyklidit, zbavit se nepotřebného nábytku a vybavení, pro které jsme neměli využití. Jakmile jsme dokončili proces vyklízení, přišla na řadu menší úprava dispozice, osazení potřebných držáků na fotopozadí, příprava ploch pro nanesení barvy a následné finální vymalování. Jakmile jsme dokončili první fázi přestavby, přišel na řadu úklid a následná kompletace nábytku, osazení všech pozadí, instalace osvětlovací techniky a v neposlední řadě také zprovoznění stanice pro zpracování fotografií, společně s diskovým úložištěm pro zálohy a skladování hotových prací.

Jaké služby a realizace jsme v našem ateliéru schopni nabídnout?
V těchto nových prostorách jsme schopni realizovat širokou škálu fotografických témat. Náš domácí ateliér je vhodný pro portréty, fotografie detailů, umělecké akty a jiná odvážnější témata. Stejně tak lze realizovat menší produktové fotografie, improvizace a extravagantnější nebo jinak “ulítlé” nápady. Je však potřeba počítat s menším omezením, co se prostoru týče. Jako vždy platí, že vše je jenom o domluvě, proto mě neváhejte kontaktovat.

Jak se k nám dostanete?
Vždy je třeba, domluvit se předem, jak už je tu několikrát uvedeno, ateliér se nachází přímo v prostorách našeho bytu. Doprava je vcelku jednoduchá, dostanete se k nám příměstskou linkou 3xx ze Smíchova, vystoupíte ve stanici Štěchovice a jste na místě. Také můžete jet autem nebo lodí, v tom případě nejlépe napoví tato mapka. V případě realizace něčeho “většího”, nebo v jiných nestandardních situacích, lze domluvit individuální dopravu z Prahy k nám a zpět.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *