Fotografie – Svatba Lukáše a Vaška

Začátek roku 2018 je plný zajímavých událostí. Ale pokud by se mě kdokoliv zeptal, která z nich mě oslovila nejvíce, neváhal bych ani minutu. První příčku jednoznačně obsadilo pověstné “ano”, které si před pár dny řekl Lukáš s Vaškem. Pojďme se na tento nezapomenutelný zážitek společně podívat, alespoň v několika větách.

 

Plánování, přípravy a velké očekávání

S Lukášem a Vaškem se známe už několik let, nastěhovali se asi rok po nás a od samého začátku nám bylo jasné, že s nimi bude veselo. Rozhodně jsme se nemýlili, kluci jsou prostě skvělí sousedi, nikdy s nimi není nuda, milují pejsky stejně jako my a mají spoustu přátel, se kterými si skvěle rozumíme. Takže společné akce vždy předčí veškerá očekávání.

Když mě koncem loňského roku oslovili s prosbou o nafocení obřadu, přes zdravotní problémy jsem neváhal. Jejich “ano” mělo zaznít koncem února, v nádherném prostředí zámku Chateau St. Havel. Okamžitě mi bylo jasné, že půjde o nezapomenutelný romantický zážitek se spoustou příležitostí pro zajímavé fotografie. Vše bylo domluveno a nezbývalo než se těšit.

 

Svatební veselí v zámeckém prostředí

Těch pár týdnů uběhlo velmi rychle a v domluvený den, chvilku po obědě, zajíždíme na parkoviště u zámečku. Jen jsme vystoupili z auta, okamžitě nás pohltilo dění kolem příprav, veselá a energická atmosféra, to vše ještě umocněno krásným prostředím. Zhruba po hodině se začali sjíždět první svatebčané a vše propuklo naplno.

Pokusím se tento nezapomenutelný zážitek shrnout jen v několika větách, což nebude snadné, věřte mi. Po celou dobu panovala pravá svatební atmosféra, organizace byla dokonalá, program nabitý. Všichni přítomní se skvěle bavili a pořád se něco dělo, takže jsem měl chvílemi co dělat, abych vše podstatné zachytil. Po obřadu následovalo společné fotografování, vynikající raut a volná zábava s mnoha klasickými i velmi netradičními prvky. Skvělý byl také večerní program s překvapením, takhle jsem se dlouho nezasmál a nepobavil.

Nezbývá, než klukům poblahopřát a poděkovat za projevenou důvěru.

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *